۵۰ اثر به نخستین رویداد ملی استارت آپ صنعت مس در رفسنجان ارسال شد

رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان با اشاره به برگزاری نخستین رویداد ملی استارت آپ صنعت مس در اسفند ماه امسال گفت: تاکنون بیش از ۵۰ اثر به این رویداد ارسال شده و علاقمندان تا ۶ اسفند مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.

به گزارش” آوای صنعت ”، محمدرضا صاحبی روز دوشنبه در گفت و گویی افزود: مرکز نوآوری شتابدهی شهید ستاری رفسنجان با هدف جذب ایده های نو و تبدیل به کسب و کار در دی ماه امسال با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بهره برداری قرار گرفت و نخستین رویداد ملی استارت آپ صنعت مس در این مرکز برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: پذیرش و جذب ایده های خلاقانه و نوآورانه مبتنی بر چالش ها و نیازهای فناورانه صنایع پائین دستی و گردشگری صنعتی از چهارم بهمن آغاز شده و تاکنون بیش از ۵۰ اثر در این زمینه ها ارسال شده است.

صاحبی با بیان اینکه برگزاری این استارت آپ در جامعه روحیه کارآفرینی ایجاد می کند، ادامه داد: در این رویداد توان نخبگان کشور به اشتراک گذاشته می شود و راه حل های نوآورانه نیز برای شناسایی چالش ها یافت می شود.

وی اضافه کرد: البته در این استارت آپ نیازها و فرصت های صنعت مس در حوزه های صنایع پایین دستی و گردشگری صنعتی شناسایی می شود.

مدیر اتوماسیون صنعتی مجتمع مس سرچشمه در مورد نحوه ثبت نام در این رویداد گفت: علاقمندان برای شرکت در این استارت آپ می توانند به آدرس

http://tech.nicicoportal.com مراجعه و تا چهارم اسفند سال جاری ثبت نام کنند.

وی تصریح کرد: همچنین علاقمندان می توانند با برقراری ارتباط با شماره تلفن ۰۳۴۳۴۲۶۶۹۱۱ و یا شماره واتس آپ ۰۹۳۶۸۰۱۱۵۷۲ اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند.

رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان افزود: ایده های برتر در ۶ اسفند معرفی و کارگاه های توانمندسازی نیز در هشتم، نهم، ۱۲ و ۱۳ اسفند برگزار خواهد شد.

وی ۱۵ اسفند امسال را زمان معرفی نهایی نفرات و تیم های برتر این رویداد اعلام و عنوان کرد: به تیم های برتر اوّل تا سوّم به ترتیب ۹۰، ۷۰ و ۴۰ میلیون ریال هدیه نقدی اعطا خواهد شد.