۱۴۰ محدوده معدنی و اکتشافی در قزوین به متقاضیان واگذار می‌شود

معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۴۰ محدوده معدنی و اکتشافی با مساحت ۴۰۰ کیلومتر مربع و تنوع ۱۴ نوع ماده معدنی از طریق مزایده به متقاضیان واگذار می‌شود.

اکبر معینی افزود: واگذاری این محدوده ها از طریق مزایده یک مرحله ای همزمان با ۶ هزار محدوده معدنی و اکتشافی در ۳۱ استان با دستور مقام عالی وزارت و معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارتخانه آغاز شده است.

وی اضافه کرد:  متقاضیان می توانند از روز جمعه ۳۱ اردیبهشت تا روز پنجشنبه ۱۳ خردادماه نسبت به ارائه قیمت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) به آدرس www.setadiran.ir اقدام نماید.

معینی افزود: پاکت ها و اسناد مزایده روز دوشنبه ۱۷ خردادماه راس ساعت ۱۰ صبح در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زمان بازگشایی می شود.

وی گفت: متقاضیان می بایست جهت شرکت در مزایده نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور و تهیه گواهی امضای الکترونیکی (توکن) از دفاتر منتخب پیشخوان دولت اقدام کرده و در مزایده به صورت الکترونیکی از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت شرکت نمایند.

معینی افزود: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه می توانند با شماره تماس ۴۱۹۳۴- ۰۲۱ پشتیبانی سامانه ستاد تماس بگیرند و صرفاً جهت اطلاع و مشاهده اطلاعات مزایده از روز شنبه یکم خردادماه به آدرس الکترونیکی http://qaz.mimt.gov.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین مراجعه کنند.

وی گفت: متقاضیان می بایست تمامی مدارک مورد نیاز را با امضای دیجیتال و از طریق سامانه ستاد بارگذاری و ارسال نمایند ضمناً نقشه محدوده های معدنی براساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده در سامانه کاداستر معادن کشور به نشانی www.cadastre.mimt.gov.ir درقسمت نقشه معادن قابل مشاهده است.

این مسوول افزود: کلیه فرایند برگزاری مزایده به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه ستاد است و هیچگونه مدرک فیزیکی توسط سازمان اخذ نخواهد شد.

استان قزوین دارای ۲۰۰ محدوده معدنی دارای مجوز است که از این تعداد حدود ۵۰ درصد دارای فعالیت هستند.