نماینده مردم طبس در مجلس:
کارگران معادن باید علیه کرونا واکسینه شوند

حجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بر واکسیناسیون کارگران معدنی تاکید کرد.

به گزارش” آوای صنعت ”، حجت الاسلام مجید نصیرایی صبح امروز در جمع خبرنگاران به گفت‌وگوی خود با وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره و اظهار کرد: در این دیدار بر واکسیناسیون کارگران معدنی تاکید جدی شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی گفت: همچنین در این گفت وگو از وزیر پیشنهادی بهداشت درمان و آموزش پزشکی درخواست شد تا در صورت اخذ رأی اعتماد از مجلس در خصوص اصلاح شاخص جمعیت در توزیع اعتبارات و تجهیزات برای جبران عقب ماندگی مناطق محروم مانند استان خراسان جنوبی اقدام مناسب انجام دهد.

حجت الاسلام نصیرایی همچنین به نشست کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر پیشنهادی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اشاره کرد و گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس دغدغه‌ها، موضوعات فوری و ضروری خود را که در حال حاضر فعالان حوزه گردشگری، میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی در دوران شیوع کرونا با آن روبرو هستند و موجب زمین‌گیر شدن آن‌ها شده است، مطرح کردند و وی به تمامی آن‌ها پاسخ داد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در این نشست همچنین بحث تدوین نقشه جامع ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و نقشه جامع گردشگری کشور و استان‌ها از جمله موضوعاتی بود که به آن‌ها پرداخته شد و داشتن نگاه جامع به سه حوزه تخصصی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مبارزه با فساد و… از دیگر مطالبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی بود.