در اسفند٩٩؛
کارخانه احیاچادرملو رکورد جدیدی کسب کرد

با همت و تلاش پرسنل سخت کوش فنی و ستادی ارکان بهره برداری ، افتخاری جدید در کارخانه احیاچادرملو کسب شد.

به گزارش” آوای صنعت ”، تولید آهن اسفنجی در واحد مگا مدول چادرملو علیرغم انجام تعمیرات سالیانه، در ساعت 16 عصر چهارشنبه 27 اسفند 1399 از رکورد قبلی تولید سال قبل به میزان 1,586,021 تن گذشت.

تولید برای افزایش میزان رکورد هم چنان ادامه دارد و پیش بینی می گردد میزان تولید در پایان سال 99، از مرز 1,600,000 تن عبور خواهد کرد.

نیک نهاد مدیر کارخانه اهن سازی باذکر این نکته اعلام کرد؛کسب افتخارات متوالی در دومین سال بهره برداری در رکورد تولید سالیانه در کارخانه احیا مستقیم مگامدول چادرملو را ارج می نهیم و از اهتمام و کوشش های خستگی ناپذیر تمام مدیران دلسوز و کارکنان شریف و پرتلاش فنی و ستادی در ارکان بهره برداری احیا(اهن سازی) چادرملو در دستیابی به این موفقیت بزرگ در سال جهش تولید، صمیمانه قدردانی و تشکر کرد.

نیک نهاد اعلام کرد؛امیدوارم با اتکال به پروردگار متعال، تداوم حمایت های مهندس تقی زاده؛مدیرعامل محترم شرکت، مدیریت مجتمع صنعتی و مدیران ارشد فنی و ستادی در خانواده بزرگ چادرملوبا حفظ روحیه جهادی و مسئولانه، موفقیت و شکوفایی بیش از پیش تمامی واحدهای تولیدی در زنجیره تولیدشرکت معدنی و صنعتی چادرملو را شاهد باشیم.