پیام مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان به مناسبت عید سعید فطر

اینک که به پایان مهمانی معنوی و بزرگی که حضور در آن موجب رفعت روح انسانی و اهتزار نورانیت در حیات مومنانه بسیاری از مردم ایران و جهان است، می رسیم و شایسته است که به مناسبت فخر و غرور از دعوت و حضور در این مهمانی، «عید سعید فطر» را که جشن سرافرازی در آزمایشِ عبودیت الهی است، جشن گرفته و به یکدیگر تبریک بگوییم.

به گزارش” آوای صنعت ”،وی ادامه داد، امیدوارم که سرمایه ای که فضای عبودیت، تقرّب، توسّل، قرائت کتاب خدا و همه فضیلت های ماه عزیز رمضان برای مان فراهم آورده، ذخیره ای نیکو برای همه ی ساحت های زندگی فردی و اجتماعی مان در یک سال آینده باشد.

جای مباهات بسیار و احساس سعادت است که در کنار عبادت های فردی، همکاران فولاد خراسان، در کمک به شهروندان نیازمند در پویش «نوید پرواز» با هدف آزادی محکومان جرایم غیر عمد، رکوردی بی نظیر از خود به جا گذاشتند و نهالی که در شب میلاد امام علی(ع) کاشته بودیم، با آزادی ده ها همشهری در این ماه مبارک ثمر بخشید. البته که در کنار همه این ها تولید بی وقفه و گردش چرخ بزرگ ترین قطب صنعتی شرق کشور به کمک دستان مومن، اندیشه های توانا و جان های متعهد شما عزیزان با وجود روزه داری، خود عبادتی مضاعف بوده است.

اینجانب ضمن شادباش عید فرخنده غدیر به محضر یکایک همکاران عزیزم، همچنین پیمانکاران، تامین کنندگان، سازندگان، فعالان حمل  نقل و دیگر بازوهای پشتیبانی تولید در خارج و داخل مجتمع و نیز مردم عزیز شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان، برای یکایک شما و خانواده های مکرم و ارجمندتان آرزوی تندرستی و عزتی روز افزون دارم و از درگاه پروردگار بی همتا، برای بزرگترین تولیدکننده ی فولاد شرق کشور، توفیق  در دستیابی به اهداف تولیدی، ایفای مسئولیت اجتماعی و رشد و رونق سازندگی را از درگاه پروردگار مسالت می نمایم.

کسری غفوری

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان