پیام تبریک مدیران عامل تاصیکو و ذوب‌آهن اصفهان به مناسبت روز کارگر

به گزارش” آوای صنعت ”،  کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.

 بسم الله الرحمن الرحیم

” وَأَن ل’َیسَ لِل’إِنسَانِ إِل’َا مَا سَعَى”

” و اینکه براى انسان جز حاصل تلاش او نیست”

 همکاران محترم صدر تامین، شرکت‌های تابعه و وابسته

سلام علیکم؛

 کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.

 برادران و خواهران گرامی؛

سال 1399 برای مجموعه صدرتامین سال تحقق برنامه راهبردی و کسب سودهای عملیاتی و رشد شاخص ها در بخش های تولید؛ فروش و صادرات برای شرکت های تابعه و وابسته بود. بنده معتقدم مجموعه این موفقیت ها محصول تلاش های شما کارگران در تمامی بخش های شرکت های تابعه و وابسته است. براین اساس بر خود لازم می دانم در سالی که با درایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است که صحنه گردان و اصل و محور اساسی تحقق این شعار همانند سالیان گذشته شما کارگران عزیز هستید آنچه در توان دارم به کار گیرم تا ضمن تحقق بیانات رهبری، سبد معیشت شما کارگران زحمتکش تامین باشد و سهم اندکی در کاهش دغدغه های شما بزرگان داشته باشم.

 ستاد تاصیکو در سال 1399 با همکاری شرکت های تابعه و وابسته اقدام به تهیه و توزیع لوازم خانگی برای شما عزیزان کرد و در سال 1400 مجموعه ستاد تاصیکو تلاش دارد در سایر بخش ها شامل حوزه سلامت، رفاهی و فرهنگی اقدامات دیگری را در دستور کار قرار دهد. در این میان حفاظت از پرسنل در مقابل ویروس کرونا را اولویت خود قرار داده ایم و تلاش داریم با تمام توان سلامتی شما عزیزان را پاسداری کنیم.

 همگان به خوبی می دانند که کارگران در راستای مشارکت های امید آفرین و توسعه ساز و توسعه محور، حضور و فعالیت چشمگیری داشته اند. شما در نبرد با ویروس کرونا به گونه ای چرخ صنعت کشور را به گردش درآورده اید که زبان در وصف ایثارگری و شهامت تان قاصر است.

باردیگر ضمن تبریک روز کارگر برای بزرگداشت مقام والا و ارزشمند کارگران و تقدیر از زحمات و تلاش‌های این قشر مهم و تاثیرگذار در رشد و پیشرفت صنعت، تولید و اقتصاد ملی و ارتقاء ظرفیت‌های کشور، برای شما عزیزان و خانواده های گرامیتان از خداوند بخشنده و مهربان، سلامتی خواهانم.

 غلام رضا سلیمانی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

—————————————————————————————————————————

 بس’مِ اللَهِ الرَحمَنِ الرَ’حِیمِ

شما کارگران گرانقدر در سایه صلابت خود به نیکی نشان دادید که جوهر جان آدمی با کار جلا می یابد، زندگی در پرتو تلاش روشنی می گیرد و این قشر تلاشگر و پرهمت ، پیش قراولان نشاط آفرین در پهنه پیشرفت و توسعه این سرزمین هستند.

 خرسندیم که خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان مملو از پولادمردانی است که در کسوت مقدس کارگری، خدمات ارزنده‌ای را در راه سرافرازی میهن اسلامی ارایه کرده‌اند و مفتخریم به این تلاش‌گرانی که ماموریت بزرگ ایشان ارتقاء تولید ملی است.

 به خوبی آگاهیم؛ چرخ صنعت ذوب آهن اصفهان در دوران سخت کرونا و تحریم با دست توانای شما به چرخش در آمد و حیات پر توفیق و دستاوردهای بزرگ این مجتمع عظیم صنعتی بیش از پیش وامدار کار و سختکوشی شماست.

بی گمان، نام بلند و پرآوازه ذوب آهن اصفهان از رهگذر اراده و تلاش خستگی ناپذیر شما بر تارک سپهر صنعتی ایران نقش بسته است و از این پس نیز درخشش ذوب آهن اصفهان در گرو فکر خوش و تلاش دیر پای شما خواهد بود.

 فرصت را مغتنم شمرده با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران در ماه قران و رحمت الهی، هفته و روز کارگر را به یکایک شما عزیزان شادباش می گویم و با تمسک به پیام آور بزرگ اسلام، حضرت ختمی مرتبت(ص) بر دست هایتان بوسه می زنم، بازوانتان را به گرمی می فشارم،عرق پیشانی­تان را پاس می دارم  و از ژرف نای وجودم خسته نباشید می‌گویم.

اندیشه‌تان پر ایده، بازوانتان پر توان و دست‌هایتان پر برکت باد

 منصوریزدی‌زاده

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان