پیام تبریک رئیس خانه صنعتکاران ایران به آیت الله رئیسی، منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ايران

از روز اول كاري دولت جديد براساس منويات مقام معظم رهبري مطالبه گر عرصه توليد و اشتغال خواهيم بود

به گزارش” آوای صنعت ”، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت آیت الله رئیسی دامت افاضاته

سلام علیکم
بی تردید تصاویر بی نظیر حماسه بزرگ و تاریخی مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات روز گذشته تا ابد بر تارک تاریخ خواهد درخشید.

حضور پرشور مردم پای صندوق های رأی و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی، یک بار دیگر جلوه گاه عزم و اراده پولادین ملت شریف ایران اسلامی و بی اعتنایی به یاوه گویی های استکبار جهانی به ویژه شیطان بزرگ بود.
حضوری که در عین گلایه مندی و انتقاد به شرایط موجود و وضعیت معیشتی مردم نشان از بلوغ سیاسی آحاد جامعه داشت.
خانه صنعتکاران ایران با سابقه بيش از ٢٣ سال فعاليت اقتصادي، 8000 واحد صنعتی عضو به عنوان یک مجموعه مردم نهاد در عرصه صنعت، معدن، كشاورزي و اقتصاد تولیدی آمادگی دارد تا تمام ظرفیت ها و پتانسيل هاي خود را که توسط یک تیم منسجم و جوان از نخبگان سراسر کشور و هزاران ساعت نفر تهیه و تدوین گردیده است را در اختیار حضرتعالی قرار دهد.

همچنین با عنایت به فراجناحی بودن این مجموعه هدف اصلي ما تحقق شعار توليد، مانع زدايي و پشتيباني همه جانبه از واحدهاي توليدي است و در اين راستا از اولین روز کاری دولت سیزدهم، مطالبه گری توليدكنندگان كشور را بر اساس دغدغه ها و نيازهاي جامعه، تعهد و تخصص و برنامه های تبیین شده توسط جنابعالی در ایام تبلیغات و بخصوص در حوزه مدیریت کلان کشور و صنعت و سایر مواردی که بهر نحوی با این مجموعه در ارتباط است را در دستور کار خود قرار خواهيم داد.

والسلام علیکم و رحمة

سيد عليرضا بنی هاشمی
رئيس خانه صنعتکاران ایران