پیام تبریک رئیس خانه صنعتکاران ایران به وزیر صمت دولت سیزدهم

سید علیرضا بنی هاشمی رئیس خانه صنعتکاران ایران در پیامی انتخاب اصلح و به جای سیدرضا فاطمی امین به عنوان وزیر صمت دولت سیزدهم تبریک عرض نمایید.

به گزارش” آوای صنعت ”، متن پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر فاطمی امین

وزیر محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت

اکنون که با رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی پس از بررسی های دقیق و شبانه‌روزی مدال افتخار خدمت گزاری به مردم شریف و بزرگوارمان در مسند وزارت مهم و حیاتی صنعت، معدن و تجارت نصیب جنابعالی که از چهره ‌های ارزشمند و توانمند کشور هستید، شده است، خدای منان را شاکریم .

یقینا استفاده از ظرفیت بزرگ مجموعه‌های خصوصی و مردم نهاد و نخبگان دلسوز انقلابی که سبقه روشن و شفاف در عرصه رشد و توسعه اقتصادی دارند در شتاب بخشیدن به رقابت پذیری در اقتصاد ملی، گسترش مالکیت در سطح عموم مردم به منزله تامین عدالت اجتماعی، ارتقاء کارایی بنگاه اقتصادی، تغییر نقش دولت از مالکیت و مدیریت مستقیم بنگاه‌ها به سیاست‌گذاری و هدایت و نظارت و آماده‌سازی بنگاه‌های داخلی در جهت مواجهه هوشمندانه با قواعد تجارت جهانی و همچنین تسریع در برون رفت از شرایط حساس کنونی است.

 امید است در سایه تاییدات الهی حضور جنابعالی در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه، نوید بخش نشاط و آغاز فصل شکوفایی و اقتصاد برای ایران و ایرانی باشد ان شاالله.

 دوام توفیقات و مزید عزت و سلامت جنابعالی و همه خدمت گزاران دلسوز به این نظام و انقلاب را از  جهاندار جهان آفرین مسئلت دارد.

                                                                                                   با تجدید احترام

سید علیرضا بنی هاشمی

رئیس خانه صنعتکاران ایران