با امضاء تفاهم نامه و انجام اولین تراکنش، اجرایی شد:
پذیرش کیف پول جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور

در مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهره برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ که روز سه شنبه 21 اردیبهشت برگزار شد با انجام اولین تراکنش، کیف پول الکترونیک جیرینگ در کلیه فروشگاه های افق کوروش در سراسر کشور، پذیرش و به بهره برداری رسید.

به گزارش” آوای صنعت ”، در مراسم امضاء تفاهم نامه پذیرش و بهره برداری از کیف پول الکترونیک جیرینگ در کلیه شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش که با حضور دکتر حسین صبوری؛ قائم مقام مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، قائم مقام و عضو هیات مدیره همراه اول، مدیرعامل شرکت فناوران انیاک و مدیرعامل شرکت پرداخت اول کیش( جیرینگ) و برخی از مدیران این شرکت‌ها برگزار شد با انجام اولین تراکنش؛ پذیرش و بهره برداری کیف پوال الکترونیک جیرینگ در کلیه شعب فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور آغاز شد.

براساس تفاهم‌نامه‌ شرکت فروشگاه‌های افق زنجیره‌ای کوروش و شرکت پرداخت اول کیش(جیرینگ) هزینه خرید از فروشگاه‌های افق کوروش، از طریق اپلیکیشن و کیف پول جیرینگ قابل پرداخت است.

با پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ در شعب فروشگاهی افق کوروش که یکی از خدمات این شرکت برای مشتریان خود است ضمن این که مشتریان از استفاده فیزیکی از کارت بانکی در دوران شیوع ویروس کرونا بی‌نیاز می شوند می توانند  با نصب اپلیکیشن جیرینگ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی که از اهمیت بالایی برخوردار است، در نهایت دقت و سلامت؛ علاوه بر سهولت در انجام فرایند پرداخت مالی، خرید بسته‌های شارژ  اینترنت و پرداخت قبوض خود را به ایمن‌ترین روش ممکن انجام دهند.

گفتنی است شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور که  با بیش از 2500 شعبه فروشگاهی به بخش خصوصی تعلق دارد از پیشگامان استفاده از تکنولوژی های نوین در شعب فروشگاهی خود محسوب می شود.

منبع:روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش