هدف گذاری برای ارائه خدمات بانکداری شرکتی به 138 مشتری توسط بانک توسعه صادرات

چهلمین نشست تخصصی معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ایران با هدف گذاری برای ارائه خدمات بانکداری شرکتی به 138 مشتری در سراسر کشور، در زنجان برگزار شد.

به گزارش ” آوای صنعت ”،   رئیس اداره کل امور بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران در جمع صادرکنندگان حاضر در این همایش گفت: نشستهای تخصصی بانک توسعه صادرات ایران به منظور تعامل نزدیک با مشتریان این بانک به صورت ماهیانه در استان های مختلف کشور برگزار می شود؛ تلاش اداره امور شعب و بازاریابی این است که طی نشستهای تخصصی، مشکلات، نظرات و پیشنهادات مشتریان و شعب این بانک را رصد و آن را به منظور یافتن راهکار مناسب به سیاستگذاران بانک انتقال دهد.

مسعود عبدیان افزود: شعبه زنجان بانک توسعه صادرات ایران در آبان ماه سال جاری در بین چهل شعبه این بانک، رتبه دوازدهم را کسب کرده و از منظر دستیابی به اهداف حائز رتبه نوزدهم شده است.

به گفته عبدیان، بانک توسعه صادرات ایران در نظر دارد به 138 مشتری خود در سراسر کشور خدمات بانکداری شرکتی ارائه کند.

عبدیان اعلام کرد: پیش از این 20 مشتری از خدمات بانکداری شرکتی بانک استفاده می کردند. با ارائه خدمات بانکداری شرکتی به شعب این اختیار داده می شود که تسهیلات درخواستی مشتریان ویژه خود را بدون ارسال به مرکز تمدید کنند.

وی ادامه داد: شعب می توانند در صوت درخواست تسهیلات بر اساس اطلاعات و ارزیابی های خود تصمیم گیری کرده و برای تصویب ما به التفاوت تسهیلات درخواست شده از سوی مشتری، با مرکز در ارتباط باشند. همچنین در شرایط خاص، سقف اختیارات شعب تا سقف اختیارات هیئت مدیره ارتقا پیدا می کند.

عبدیان اظهار امیدواری کرد: با دستیابی به هدف ارائه خدمات شرکتی به 138 مشتری، در هر شعبه از بانک توسعه صادرات ایران ، یک یا دو مشتری بانکداری شرکتی داشته باشیم.

ارائه سرویس های ویژه به مشتریان خاص بانک از طریق افزایش سرعت اجرای مصوبات شعبه از اهداف مهم بانکداری شرکتی است.

رئیس اداره کل امور بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: کاهش بروکراسی باعث می شود ستاد مرکزی بانک وقت بیشتری برای پرداختن به امور اولویت داراز جمله طراحی خدمات جدید برای مشتریان داشته باشد.

چهلمین نشست از سلسله نشست های تخصصی بانک توسعه صادرات ایران به منظور توسعه تعامل بانک با فعالان اقتصادی صادرات محور با حضور مسوولان اقتصادی استان در شهر زنجان برگزار شد.

منبع:بانک توسعه صادرات