با حضور تولیدکنندگانِ داخلی و خارجی
نمایشگاه طلا، ماشین آلایت و صنایع وابسته در اصفهان

چهاردهمین نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته امروز در اصفهان گشایش یافت.

به گزارش” آوای صنعت ”، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گفت: در این نمایشگاه ۷۰مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، یزد، فارس و خوزستان در ۶هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به ارائه جدید‌ترین دستاورد‌های شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه طلا، جواهرات، سنگ‌های زینتی و ماشین‌آلات ساخت طلا می‌پردازند.

علی یارمحمدیان افزود: سازندگان و فعالان صنعت طلا، جواهرات و ماشین‌آلات از کشور‌های عراق و ترکیه هم در این نمایشگاه محصولات خود ارائه می‌کنند.

وی گفت: تولیدکنندگان ماشین‌آلات ساخت طلا و جواهر، گالری‌های معتبر و مطرح حوزه طلا و جواهرات، تولیدکنندگان طلا، انجمن‌ها و اتحادیه‌ها، تولیدکنندگان و ارائه‌کنندگان خدمات امنیتی و حفاظتی در حوزه طلا، فروشندگان سنگ‌های زینتی و فعالان حوزه حمل و نقل طلا و جواهرات در نمایشگاه طلای امسال اصفهان حضور دارند.

یارمحمدیان افزود: برگزاری میز تخصصی طلا و برگزاری نشست تخصصی اتحادیه‌های طلای سراسر کشور از جمله برنامه‌های جانبی نمایشگاه طلای اصفهان است.

چهاردهمین نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از ساعت ۱۰تا۱۸ تا هشتم خرداد ماه ۱۴۰۰ در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت دایر است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما