پیام مدیرعامل تاصیکو به مناسبت روز خبرنگار؛
نقدهای سازنده زمینه ساز تعالی و ارتقاء بهره وری است

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: اصحاب رسانه نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و همگان باید در برابر آنان پاسخگوباشیم. نقدهای سازنده اصحاب رسانه، به عنوان ناظران امین و صادق بر عملکرد مسوولان نه تنها عامل بازدارنده در برابر خطاها و اشتباهات است بلکه زمینه ساز تعالی و ارتقاء بهره وری نیز خواهد بود.

به گزارش” آوای صنعت ”، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین درپیامی به مناسبت روز خبرنگار، گفت: رسانه ها یکی از مهمترین ارکان تصمیم ساز در دنیای کنونی بوده و اصحاب رسانه نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و همگان باید در برابر آنان پاسخگوباشیم.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛

خبرنگاران محترم رسانه های گروهی کشور

سلام علیکم؛

هفده مرداد سالروز شهادت خبرنگار مجاهد خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران “محمود صارمی”، روزی است نمادین برای بزرگداشت و تجلیل از همه عزیزانی که مسوولیت سنگین و خطیر اطلاع رسانی را در میهن عزیزمان برعهده دارند.

برادران و خواهران

اینجانب همواره بر این باور بوده و هستم که نقدهای سازنده اصحاب رسانه، به عنوان ناظران امین و صادق بر عملکرد مسوولان نه تنها عامل بازدارنده در برابر خطاها و اشتباهات است بلکه زمینه ساز تعالی و ارتقاء بهره وری نیز خواهد بود، اکنون که در برهه حساسی از تاریخ ایران عزیزمان قرار داریم تنها با همراهی و همدلی همدیگر می توانیم مسیر تعالی کشورمان را در شرایط موجود هموار سازیم. بی شک رسانه ها یکی از مهمترین ارکان تصمیم ساز در دنیای کنونی بوده و اصحاب رسانه نماد شفافیت و آگاهی در جامعه هستند و همگان باید در برابر آنان پاسخگو باشند.

براین اساس جا دارد به سهم خود از مساعدت ها، همراهی ها و نقدهای سازنده و عالمانه ای که در طول دوره خدمتگزاری ام در طی دهه های گذشته از جانب اصحاب رسانه صورت پذیرفته، صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی، برای همه زحمات صادقانه و موثرتان به تمامی خبرنگاران خدا قوت گفته و از صمیم قلب برای آنان آرزوی بهروزی، سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

غلام رضا سلیمانی

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین