معرفی رئیس جدید اداره کل آموزش بانک ملی ایران

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران بر لزوم استفاده از همه ظرفیت های آموزشی برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان تاکید کرد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، حبیب اله رشید ارده در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره کل آموزش این بانک با اشاره به این که امروز بانک ملی ایران خدمات گسترده و متنوعی به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک ارائه می دهد؛ گفت: اداره کل آموزش باید همه این خدمات را به صورت مستمر به کارکنان بانک آموزش دهد تا همکاران نیز بتوانند آنها را کامل و صحیح به مشتریان منتقل کنند.

وی با تاکید بر این که اداره کل آموزش باید مانند یک دانشگاه عمل کند؛ ادامه داد: علاوه بر ظرفیت های داخلی، اداره کل آموزش می تواند از ظرفیت اساتید و مدرسان خارج از بانک نیز برای توسعه فعالیت های خود استفاده کند.

رشید ارده خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش باید مانند یک بال در کنار همه بخش های دیگر بانک، حضور فعال داشته باشد، چرا که موضوع آموزش، عضو جدایی ناپذیر همه فعالیت هاست.

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران با یادآوری جا به جایی های انجام شده در حوزه روسای ادارات و مدیران ارشد، پست های سازمانی را امانت هایی در اختیار افراد دانست که باید از آنها برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشتریان استفاده شود.

رشید ارده همچنین با اشاره به فرایند استخدام افراد جدید در بانک، گفت: یکی از مهم ترین اقدامات برای بهبود عملکرد بانک ملی ایران، ارائه آموزش سازمانی به افراد جدید الاستخدام در بدو ورود به این موسسه عظیم است.

وی تاکید کرد: آموزش سرمایه انسانی برای مدیریت بانک‌ از اولویت های اصلی است، چرا که سرمایه انسانی سازنده و بالابرنده سایر سرمایه هاست.

وی با بیان اینکه هر کس در جایگاه مسئولیت خود باید پاسخگوی اقداماتش باشد، اظهار کرد: اکنون که مدیریت بانک، یکی از کارکنان با سابقه مطلوب را به عنوان مسئول جدید این بخش برگزیده است، از همه همکاران تقاضا دارم حداکثر تعامل را با ایشان داشته باشند.

در پایان این مراسم با تقدیر از خدمات انجام شده توسط داود ملک نیا طی دوره ریاست وی در اداره کل آموزش، مظفری به عنوان رئیس جدید این اداره کل معرفی شد.

منبع: بانک ملی ایران