مجهز شدن فروشندگان روستایی نفت سفید در زنجان به کارتخوان بانکی

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: فروشندگان روستایی نفت سفید به دستگاه کارتخوان بانکی مجهز می‌شوند.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  حمدالله حبیبی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در تجهیز فروشندگان روستایی به دستگاه کارتخوان بانکی و نیز برگزاری کارگاه آموزشی برای آن‌ها، از جمع‌آوری اطلاعات و شماره کارت بانکی بالغ بر 20 هزار خانوار فاقد انشعاب گاز طبیعی در استان و ورود اطلاعات آن‌ها به سیستم خبر داد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه تمهیدات لازم برای واریز سهمیه‌های نفت سفید خانوارها در کارت‌های بانکی معرفی شده از جانب سرپرستان خانوارها اتخاذ شده، منبع این سرپرستان با مراجعه به فروشندگان روستایی و کشیدن کارت خود در دستگاه کارتخوان بانکی موجود در فروشندگی‌ها نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام خواهند کرد.

وی افزود: استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی در تسهیل عرضه خدمات به هم‌وطنان و نیز جلوگیری از سوء استفاده از کالابرگ‌های نفت سفید کاغذی و پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده نفت سفید استفاده کنند.

حبیبی تصریح کرد: آن دسته از مشمولان دریافت سهمیه نفت سفید که تاکنون به هر دلیلی نسبت به ارائه اطلاعات خانوار و شماره کارت بانکی خود اقدام نکرده‌اند، درخواست می‌شود تا در اسرع وقت با در دست داشتن مدارک هویتی خود به نزدیک‌ترین مرکز پستی و یا نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در شهرستان‌های زنجان، ابهر و خدابنده مراجعه کنند.