اولین مدیریت کار ایمن کرونا به فولادمبارکه رسید

معاون تکنولوژی فولادمبارکه با بیان اینکه این شرکت برای تمامی برهه‌های زمانی خود برنامه‌های جدید دارد اظهار کرد: یکی از آخرین اتفاقاتی که در حوزه تضمین کیفیت و معاونت تکنولوژی رخ داده و فردا به نتیجه نهایی خواهد رسید، “استقرار استاندارد راهنمای مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کرونا iso45005:2020 است.

به گزارش” آوای صنعت ”، سیدمهدی نقوی با بیان این مطلب افزود: iso45005:2020 حدود ۲ماه پیش توسط سازمان استاندارد بین‌المللی در دنیا رونمایی شده و مربوط به مدیریت کار ایمن در دوران بیماری کووید ۱۹ است.

وی با بیان این مطلب افزود: iso45005:2020 ، یک استاندارد بسیار جامع است؛ بنابراین فولادمبارکه نیز به واسطه برنامه منظمی که بحث پاندمی کرونا تعریف و شرایطی را احراز کرده تا به یک رفرنس داخلی تبدیل شود، تصمیم گرفت تا برنامه خود را با استاندارد ۴۵۰۰۵ تطابق دهد. از این رو از میزان شرکتsgs سوییس دعوت کردیم که ما را بر مبنای مستندات و خواستارهای این استاندارد، ممیزی کنند.

به گفته نقوی، این ممیزی از روز یکشنبه هفته جاری در فولادمبارکه آغاز شده و با توجه به بازخوردهای داده شده، پیش‌بینی می‌کنیم فولادمبارکه این استاندارد را مانند دیگر استانداردهای بین‌المللی دریافت کند.

معاون تکنولوژی فولادمبارکه گفت: فولادمبارکه به عنوان اولین شرکت ایرانی، موفق خواهد شد تا استاندارد پاندومی کرونا که جزو مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت است را دریافت کند.

وی در پایان گفت: فولادمبارکه اعلام می‌کند به مسئولیت های اجتماعی خود در قبال مردم ایران پایبند است و دریافت iso45005:2020 سندی دال بر این ادعاست.