مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب:
عمل به مسوولیت های اجتماعی جز دغدغه های ماست / دراین حوزه عمل گرا خواهیم بود

مهندس مهدی زحتمکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در جریان بازدید حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد، روسای ادارات و نهادهای دولتی و اعضای شورای اسلامی شهر لامرد از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ضمن تقدیر و تشکر از حضور امام جمعه محترم لامرد و هیات همراه، اظهارداشت: این حضور باعث دلگرمی و افزایش انگیزه مدیران و کارکنان این مجموعه عظیم صنعتی خواهد شد.
به گزارش آوای صنعت، مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب توجه به مسوولیت های اجتماعی را برای این مجموعه صنعتی مهم برشمرده و گفت: مسوولیت های اجتماعی جز دغدغه های اصلی ماست و قطعا به آن عمل خواهیم کرد.
وی افزود: اگر قرار باشد که یک بنگاه اقتصادی به مسوولیت های اجتماعی در حوزه محل فعالیت خود عمل نکند، این بنگاه اقتصادی نخواهد بود بلکه یک درد اقتصادی خواهد بود.
مهندس زحمتکش ادامه داد: درحوزه مسوولیت های اجتماعی عمل گرا خواهیم بود و قطعا اقدامات خوبی در این زمینه اتفاق خواهد افتاد.
حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد: آلومینیوم جنوب یکی از افتخارات بزرگ صنعت ایران اسلامی است
امام جمعه ضمن تبریک انتصاب مهندس زحمتکش به عنوان مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و تقدیر و سپاس از خدمات و تلاش های ارزشمند ایشان در چند مدت اخیر افزود: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب یکی از افتخارات بزرگ صنعت کشور عزیزمان ایران اسلامی است.
حجت الاسلام حسین زاده با اشاره به مرارت ها و سختی هایی که مردم شهرستان لامرد در دهه های گذشته در کشورهای حوزه خلیج فارس برای امرار معاش متحمل شدند اظهارداشت: خداوند بزرگ، گنج های عظیمی را در دل این سرزمین خدایی قرار داده است و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، این نعمت های بزرگ در حال کشف و بهره برداری است، پس این کم ترین توقع و انتظار است که مردم نجیب، صبور و انقلابی این دیار از آثار و برکات این نعمات خصوصا در بحث اشتغال جوانان بهره مند شوند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لامرد، مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب را از افتخارات بزرگ صنعت برشمرده و با اشاره به لزوم عمل به مسوولیت های اجتماعی در حوزه های مختلف افزود: صنایع، شرکت ها و کارخانجات عظیم و بزرگی که در منطقه احداث و مستقر شده اند، لازم است به مسوولیت های اجتماعی خود عمل کنند.

منبع:مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب