طرح تصفیه پساب صنعتی پتروشیمی جم، جایزه صنعت سبز فنلاند را کسب کرد

پروژه پتروشیمی جم با موضوع ارائه راهکاری جدید برای تصفیه پسابSpent Caustic با TRL6 از کشور ایران، در شهر اسپو فنلاند موفق به کسب جایزه بین المللی انرژی در حوزه مدیریت سبز شد.

به گزارش” آوای صنعت ”،  کنفرانس بنیاد جهانی انرژی در راستای دستیابی به اهداف ۱۷ گانه توسعه پایدار سازمان ملل متحد به تاریخ 13و۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ برابر با 21و22 آبان در شهر اسپو فنلاند برگزار شد.

گفتنی است: پروژه ارزشمند پتروشیمی جم با موضوع تصفیه پسابSpent Caustic باTRL6  از کشور ایران که در راستای فعالیت‌های زیست محیطی ارائه شد، پس از ارزیابی‌های انجام شده توسط انجمن مدیریت سبز ایران به عنوان نماینده سازمان جهانی انرژی، موفق به کسب این جایزه بین المللی شد.

به همین منظور در تاریخ ۲ بهمن ۹۸ طی مراسمی در محل اتاق بازرگانی ایران جایزه صنعت سبز فنلاند به نماینده پتروشیمی جم اهداء شد.

در مراسم بیستمین سال جوایز بنیاد جهانی انرژی با حضور و مشارکت ۱۸۲ کشور عضو فعال این بنیاد، رویکردها، تجربیات و پروژه‌های موفق در حوزه پایداری، توسط سخنرانانی از کشور‌های مختلف ارایه گردید.

روابط عمومی پتروشیمی جم کسب جایزه صنعت سبز فنلاند را به مدیریت محترم، همکاران واحد تحقیق و توسعه و سایر کارکنان تبریک عرض می‌نماید.

منبع:پتروشیمی جم