سرپرست جدید بازرسی و پاسخگویی به شكایات مناطق نفتخیز جنوب معرفی شد

آیین معارفه سرپرست جدید بازرسی و پاسخگویی به شكایات شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب روز شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰برگزار شد.

به گزارش” آوای صنعت ”، در این مراسم مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با قدردانی از تلاش‌های مهندس فالح فرج‌الله‌چعب در مدت تصدی این مسئولیت، مهندس عبدالله حمادی را به عنوان سرپرست بازرسی و پاسخگویی به شكایات این شرکت معرفی کرد.

 مهندس احمد محمدی با اشاره به وظایف این اداره اظهار داشت:  بازرسی و پاسخگویی به شکایات دستگاههای اجرایی بر اساس قانون و دستورالعمل‌های موجود، حلقه واسط بین دستگاه‌های اجرایی با سازمان بازرسی کشور هستند که می توانند با اجرای دقیق وظایف خود، حجم ورودی موضوعات به سازمان بازرسی کل کشور را کاهش دهند.

وی افزود: از وظایف مهم بازرسی و پاسخگویی به شکایات مناطق نفتخیز جنوب، که مبتنی بر استراتژی‌ها و سیاست‌های شرکت می باشد، صیانت حداکثری از حقوق شرکت و کارکنان است.

وی تاکید کرد: در زمینه پاسخگویی به شکایات باید نسبت به حقوق نیروی انسانی، امانتداری و حفظ شأن و منزلت افراد بر اساس اخلاق و موازین اسلامی اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پایان از مدیران‌عامل شرکت‌های تابعه و مدیران و روسای ستادی خواست با سرپرست جدید بازرسی و پاسخگویی به شكایات در راستای تحقق اهداف شرکت همکاری کنند.

در ادامه مهندس حمادی سرپرست جدید بازرسی و پاسخگویی به شكایات با تشكر از حُسن اعتماد مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب گفت: امیدوارم در ایفای این مسئولیت با همکاری و مساعدت سایر همکاران بتوانیم با رعایت انصاف، امانتداری و حفظ حریم خصوصی در راستای ماموریت‌های محوله سربلند شویم.