حضور تیم بانک ملی در هفدمین دوره مسابقات ورزشی بین بانکی

هفدهمین دوره مسابقات ورزشی بین ‌بانکی با حضور هشت تیم از بانک های مرکزی، ملی، صادرات، رفاه کارگران، توسعه صادرات، ملت، مسکن و کشاورزی، در استان مازندران آغاز شد.

به گزارش ” آوای صنعت ”،  در این دوره از مسابقات، تیم ها در هفت رشته ورزشی فوتسال، والیبال، دو و میدانی، شطرنج، تیراندازی، شنا و تنیس روی میز از امروز 25 آذر ماه به مدت چهار روز به مصاف یکدیگر می روند.

مهدی لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان و سرپرست کاروان ۵۴ نفره بانک ملی ایران ابراز امیدواری کرد با توجه به آمادگی همکاران در این دوره از مسابقات، کاروان ورزشی بانک ملی ایران نمایشی قدرتمندانه و با نشاطی را از خود نشان دهد.

سرپرست کاروان ورزشی بانک با تاکید بر وجود رفاقت در کنار رقابت بین کارکنان ورزشکار شبکه بانکی گفت:”انتظار می‌رود شور و نشاط ناشی از ورزش در بین همکاران، تاثیرات مثبتی را بر عملکرد بانک در سه ماهه پایانی سال بر جای گذارد و افزایش بیش از پیش رضایت مندی مشتریان و مراجعان بانک را به دنبال داشته باشد. 

لازم به ذکر است در اولین روز این رقابت ها، کاروان ورزشی بانک ملی ایران، مسابقات خود را در رشته‌های فوتسال، شطرنج و والیبال آغاز خواهد کرد.

منبع:بانک ملی