توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین محرومین شهر مجلسی توسط فولاد مبارکه

به مناسبت اعیاد شعبانیه و نوروز و بر اساس مصوبه شورای بسیج فولاد مبارکه و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی با مساعدت فولاد مبارکه و همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه ، تعداد ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و محرومین شهر مجلسی توزیع شد.

به گزارش” آوای صنعت ”، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در این زمینه گفت: جای بسی خوشحالی است که این شرکت همواره پرداختن به مسئولیت‌های اجتماعی را رسالت خود دانسته و از این پس هم به‌یقین تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به جامعه و ذی‌نفعان دوچندان خواهد کرد.

هادی نباتی نژاد افزود: شرکت ها و کارخانه ها برای اینکه در کسب‌وکار خود موفق باشند باید مسئولیت خود را در قبال جامعه و تمام کسانی که تحت تأثیر فعالیت‌های آن سازمان قرار می‌گیرند ‌انجام دهند.

فرمانده پایگاه بسیج شهید موحدیان با بیان اینکه این طرح در قالب رزمایش کمک مومنانه صورت گرفته است ، گفت: طرح محرومیت زدایی شهر مجلسی از طرف قرارگاه محرومیت زدایی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان ( عج) به پایگاه بسیج مقاومت شهید موحدیان فولاد مبارکه محول شد.

سرهنگ حبیب اکبری افزود: در همین راستا جلسه ای با حضور اعضای شورای بسیج فولاد مبارکه برگزار و پس از موافقت مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه ، مصوب شد ۵۰۰ بسته معیشتی بین محرومان شهر مجلسی توزیع شود

وی خاطر نشان کرد: این تعداد بسته معیشتی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان در شب عید و با حضور پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس،  جانشین فرمانده سپاه شهرستان مبارکه ، فرمانده پایگاه بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و فرمانده بسیج طالخونچه بین محرومین توزیع شد