تحویل مخازن ۱۸۰ متر مکعبی شرکت فولاد شادگان

شرکت پترو کیمیا آروین مخازن ۱۸۰ متر مکعبی شرکت صنایع فولاد گسترش(شرکت فولاد شادگان) را ساخته و تحویل این شرکت داد.

به گزارش” آوای صنعت ”، مهندس شوشیان با اشاره به ساخت 265 هزار کیلوگرم مخازن 180 متر مکعبی شرکت صنایع فولاد گسترش(شرکت فولاد شادگان) توسط این شرکت گفت: این مخازن در یک پروسه زمانی 78 روزه توسط شرکت پترو کیمیا آروین طراحی و ساخته شده است و روز گذشته 57 هزار تن آن تحویل کارفرما شده و تا پایان هفته جاری بقیه مخازن نیز تحویل شرکت صنایع فولاد گسترش(شرکت فولاد شادگان) می‌شود.

مهندس شوشیان با تاکید بر اینکه در طی مراحل ساخت این مخازن تمام نظارت‌های فنی توسط کارشناسان این شرکت انجام شده گفت: این کار سنگین با تلاش و همت کارکنان شرکت پترو کیمیا آروین انجام شد. در سه ماه گذشته کارکنان بخش تولید حتی در روزهای تعطیل مشغول به کار بودند تا بتوانیم در زمان مقرر مخازن را تحویل کارفرما بدهیم.

مهندس شوشیان به مهمترین تولیدات شرکت پترو کیمیا آروین اشاره کرد و گفت: شرکت پترو کیمیا آروین از شرکت‌های فعال در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش و فولاد است که در زمینه طراحی و تولید برج‌های فرایندی(تاور)، مخازن ذخیره، راکتور، مبدل‌های حرارتی پوسته-لوله،‌ کولرهای هوایی، مخازن تحت فشار، تفکیک‌گرها، کوره، هیتر، ریفرمر، سازه‌های فلزی و پکیج فلر فعالیت می‌کند.

لازم به ذکر است که شرکت پترو کیمیا آروین در حال حاضر دارای دو کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز است و بیش از 100 نفر به صورت مستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند.