تحویل رایگان میوه درب منازل توسط ۸۰ درصد واحدهای خرده فروشی

رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، ۸۰ درصد واحدهای خرده‌فروشی میوه، سبزی و صیفی را به صورت رایگان درب منازل تحویل می‌دهند.

به گزارش ” آوای صنعت ”، «اسدالله کارگر» افزود: با توجه به هماهنگی اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران  ۸۰ درصد واحدهای خرده فروشی تحت نظر این اتحادیه آمادگی عرضه غیرحضوری میوه و تحویل درب منازل به مشتریان را دارند.

وی از تحویل رایگان میوه در خرید غیرحضوری توسط خرده فروشی‌ها خبر داد و اظهار داشت: بخش عمده این تحویل توسط میوه فروشی ها به صورت رایگان انجام می شود و نیازی نیست مردم بابت ارایه این خدمات هزینه ای پرداخت کنند.

عرضه ۳۳ تن سیب و پرتقال تنظیم بازاری توسط خرده فروشی‌ها در ایام نوروز

رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار گفت: در ایام نوروز به منظور خدمات رسانی  ۷۰ تن سیب درختی و پرتقال تنظیم بازاری توسط این اتحادیه تامین شد که ۳۳ تن آن توسط واحدهای خرده فروشی عرضه و به فروش رفت.

وی اظهار داشت: ۳۷ تن از سیب و پرتقال تنظیم بازاری به مباشرین ستاد تنظیم بازار عودت داده شد.

کارگر با بیان اینکه در ایام نوروز امسال قیمت هر کیلوگرم سیب درختی و پرتقال پنج هزار و ۶۰۰ تومان برای عرضه در سطح خرده فروشی های تهران تدارک دیده شده بود افزود: به دلیل کشش بازار اتحادیه مرکزی میوه و تره بار آمادگی تامین مجدد سیب و پرتقال با قیمت های تنظیم بازاری را دارد.

منبع:ایرنا