به همت اتاق مشترک ایران و ترکمنستان؛گردهمایی فعالان اقتصادی ایران و ترکمنستان 4 شهریور در مشهد برگزار می‌شود

با توجه به حضور هیاتی 80 نفره از مقامات، تجار و تولیدکنندگان ترکمنستان به ویژه استان آخال، قرار است گردهمایی مشترک فعالان اقتصادی دو کشور، دوشنبه 4 شهریور 1398 در مرکز نمایشگاه بین‌المللی مشهد، به همت اتاق مشترک برگزار شود.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”، اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکمنستان در نظر دارد با مشارکت سازمان‌های دولتی استان خراسان رضوی، گردهمایی مشترک فعالان اقتصادی ایران و ترکمنستان را دوشنبه 4 شهریور 1398 از ساعت 16 الی 18 در مرکز نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار کند.

هم‌زمان با این همایش، نمایشگاه تولیدات صنعتی استان آخال ترکمنستان از سوم الی پنجم شهریور برگزار می‌شود. این نمایشگاه در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 17 الی 21 و در روز دوشنبه با توجه به برگزاری همایش از ساعت 18 الی 22 در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد پذیرای علاقه‌مندان است.

متقاضیان حضور در این نمایشگاه در قالب کاتالوگ شو می‌توانند درخواست کتبی خود را به همراه حداکثر 20 نسخه از کاتالوگ شرکت به زبان‌های فارسی-انگلیسی، یا فارسی-ترکمنی یا روسی تا پایان وقت اداری یکشنبه سوم شهریور به نمایشگاه بین‌المللی مشهد ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و حضور در همایش می‌توانند مشخصات خود را به واتس آپ یا تلگرام شماره 09209502798 مربوط به اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکمنستان ارسال و یا با شماره مورد نظر تماس بگیرند.

منبع:اتاق ایران