برنده یک میلیارد ریالی جشنواره همراه بانک تجارت مشخص شد

همزمان با چهل سالگی تاسیس بانک تجارت، اولین مرحله قرعه کشی جشنواره بزرگ پاییزی همراه بانک تجارت برگزار و لیلا قاسمی از استان سمنان برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شد.

به گزارش ” آوای صنعت ”، در اولین مرحله از قرعه کشی جشنواره همراه بانک تجارت که با حضور حق وردی قائم مقام مدیر عامل و مدیران ارشد بانک، صبح روز سه شنبه دهم دی ماه و با استفاده از گوی و گردونه انجام شد، لیلا قاسمی کاربر همراه بانک تجارت از استان سمنان، شعبه ایوانکی برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودرو شد.

قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به برگزاری این جشنواره گفت: بانک تجارت همواره از برگزاری این نوع جشنواره ها خاطره خوبی از خود نزد مردم و مشتریان خود بجا گذاشته است. وی افزود: همراه بانک تجارت همواره جزء بهترین اپلیکیشن های بانکی و مالی کشور بوده و با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است.

در این مرحله علاوه بر معرفی برنده کمک هزینه خرید خودرو برای برنده اصلی، 30جایزه نقدی 10 میلیون ریالی، 37 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی و 500 کارت هدیه 2 میلیون ریالی به کاربران همراه بانک، که از تاریخ 15 آبان ماه تا 15 آذر ماه 98، اقدام به نصب و انجام تراکنش در این اپلیکیشن کرده بودند، تعلق گرفت.

  جشنواره «پاییزی همراه بانک تجارت» در دو دوره زمانی 15 آذر ماه تا 15دی ماه و از 15 دی ماه تا 15بهمن ماه سال جاری نیز برگزار خواهد شد، که برای هر مرحله جوایز متنوعی تخصیص یافته و در دوره سوم جشنواره، قرعه کشی جایزه بزرگ کمک هزینه خرید مسکن به مبلغ سه میلیارد ریال انجام می شود.

روشهای کسب و افزایش امتیاز و شرکت در قرعه کشی جشنواره پاییزی همراه بانک تجارت برای کاربران متفاوت است. نصب اپلیکیشن همراه بانک 50 امتیاز، نصب فعال شتابی همراه بانک تجارت(برای مشتریان سایر بانک ها) 60امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان و تکمیل پروفایل 20 امتیاز، انتقال وجه ساتنا و پایا 20 امتیاز، انتقال وجه داخلی( تجارت به تجارت)10 امتیاز،  خرید شارژ 60امتیاز،، خرید بسته اینترنتی 70 امتیاز و پرداخت قبوض هم هر یک30 امتیاز برای کاربر همراه بانک تجارت به همراه خواهد داشت.

اسامی برندگان مرحله اول جشنواره بزرگ پاییزی همراه بانک تجارت را می توانید در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرسwww.tejaratbank.ir   ببینید.

اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در جشنواره های این باشگاه و آگاهی از اسامی برندگان می توانند به پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی
www.tejaratclub.ir مراجعه کنند.

منبع:بانک تجارت