بررسی طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در کمیسیون صنایع

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی مواردی از طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش” آوای صنعت ”، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی مواردی از طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

حجت‌الله فیروزی با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (یکشنبه) کمسیون صنایع گفت: بررسی مواد ۳ و ۴ طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با حضور معاونت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رییس سازمان بورس، نمایندگان مرکز پژوهش‌ها و انجمن‌های مختلف حوزه فولاد در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: پس از بحث و بررسی ماده ۳ طرح با اصلاحاتی تصویب و مقرر شد به منظور اعمال نظرات مختلف درباره ماده ۴ و سایر مواد طرح مذکور، نمایندگان دولت، بورس، مرکز پژوهش‌ها و انجمن‌های مربوط به فولاد نظرات خود را به کمیسیون ارائه کنند.

به گفته فیروزی، میزان و نحوه عرضه محصولات فولادی در بورس، چگونگی رصد بازار، نحوه صادرات، چگونگی مدیریت حوزه صادرات، نحوه کنترل بازار داخل و حفظ بازار صادراتی از جمله مباحث طرح شده در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن بود.