بررسی تفحص از سازمان استاندارد و طرح توسعه زنجیره فولاد

بررسی تفحص از سازمان استاندارد، طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد، بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزها و پاسخ وزیر صمت به سوالات کریمی قدوسی بخشی از دستور کار صحن علنی مجلس است.

به گزارش” آوای صنعت ”، دستورکار هفته جاری مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه 26، 28 و 29 اردیبهشت ماه اعلام شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون آموزش در مورد لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گزارش کمیسیون قضائی درباره لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف، گزارش کمیسیون امور داخلی کشور در مورد لایحه درآمد پایدار و و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها بخشی از دستورکارهای صحن علنی مجلس در هفته جاری است.

گزارش شور دوم کمیسیون صنایع در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار و گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی و گزارش کمیسیون انرژی در مورد لایحه نحوه واگذاری اموال، تأسیسات، ماشین آلات و هرگونه مالکیت مربوط به تأسیسات آب و فاضلاب از دیگر دستورکارها است.

سؤالات جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد از وزیر صمت و همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی درباره اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران از دیگر دستورکارهای صحن علنی مجلس است.