بازنگری در قراردادهای بندر انزلی در دستور کار قرار گرفت

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ” آوای صنعت ”، حمیدرضا آبایی در حاشیه نشست مشترک با سرمایه‌گذاران بندر انزلی، اظهارداشت: مهم ترین هدف از برگزاری نشست های تخصصی با سرمایه گذاران تعامل و همفکری برای رفع مشکلات است.

وی افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان درصدد است شرایطی فراهم کند که سرمایه‌گذاران بتوانند با جدیت به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه بازنگری در قراردادها در دستور کار قرار گرفته است، تصریح کرد: امیدواریم شرایط برد- برد برای سرمایه‌گذاران فراهم شود.

وی ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندر انزلی را یکی دیگر از طرح های مورد تأکید سازمان بنادر و دریانوردی عنوان و تصریح کرد: انجام فعالیت‌های ارزش افزوده، لجستیک و تولیدی بسیار حائز اهمیت بوده و از جمله مواردی است که به دنبال تحقق آن در بندر انزلی هستیم تا با جذب سرمایه‌گذاران شرایط برای سرمایه‌گذاری در محیط بندری فراهم شود که علاوه بر نگاه به کالاهای وارداتی به کالاهای صادراتی و تولیدات مورد نیاز داخل نیز توجه شود.

آبایی ادامه داد: در بندر انزلی اراضی به محدوده فعالیت‌های ارزش افزوده لجستیکی و تولید اختصاص داده شده که سرمایه گذاران می توانند از آن استفاده کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی با تأکید بر اهمیت ایجاد سرمایه‌گذاری ارزش افزوده در بندرانزلی، گفت: سرمایه‌گذار در این طرح علاوه بر واردات به کالاهای صادراتی و تولید داخل نیز توجه می کند.

آبایی اظهارداشت: راه‌اندازی ساختمان خدماتی سرمایه‌گذاری در انزلی از دیگر مواردی است که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان پیگیری می شود.

منبع:سازمان بنادر و دریانوردی