در ادامه مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی اروند صورت گرفت؛
بازدید دانش آموزان از تاسیسات و روند تولید در پتروشیمی اروند

پتروشیمی اروند یکی از طلایه داران عرصه مسئولیت های اجتماعی است که  در راستاي سیاست های کلان آموزشی و پژوهشی خود بدنبال تقویت ارتباط صنعت با آموزش و پرورش و دانشگاه است.

به گزارش ” آوای صنعت ”،  این شرکت در ادامه مسئولیت های اجتماعی و در راستای ارتباط صنعت و آموزش ، روز دوشنبه ۱۱ / ۰۹ / ۹۸ میزبان بازدید علمی و تخصصی صد نفر از دانش آموزان دبیرستان خوارزمی بود.

در این بازدید، دانش آموزان با  تاسیسات و روند تولید در پتروشیمی اروند و همچنین آزمایشگاه  و کنترل محیط زیست در صنعت پتروشیمی از نزدیک آشنا شدند.

گفتنی است که پتروشیمی اروند یکی از طلایه داران عرصه مسئولیت های اجتماعی است که  در راستاي سیاست های کلان آموزشی و پژوهشی خود بدنبال تقویت ارتباط صنعت با آموزش و پرورش و دانشگاه است.

این پتروشیمی همواره میزبان دانش آموزان و دانشجویان بوده و این بازدیدها را ابزاری مفید برای رفع بخشی از نیازهای علمی و اجتماعی آنان دانسته که می­تواند منجر به شکوفائی توانمندی­های دانش آموزان و دانشجویان گردیده و کمک به يادگيري هر چه بیشتر، افزایش مسئوليت‌ پذيری در فعالیت‌های گروهی و آشنايي بهتر و بیشتر آنان با صنعت پتروشیمی ‌شود .

منبع:پتروشیمی اروند