انشعاب‌های غیرمجاز برق در مسگرآباد تهران ساماندهی شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های غیرمجاز برق محله مسگرآباد تهران طی مانور ضربتی توسط منطقه برق افسریه خبر داد.

به گزارش آژانس رویدادهای مهم صنعت ” آوای صنعت ”،  “حسین صبوری” افزود: در راستای شناسایی و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، کاهش تلفات شبکه توزیع برق و افزایش ایمنی شهروندان، منطقه برق افسریه با هماهنگی معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه14 شهید محلاتی تهران، پس از اخذ حکم قضایی و همراهی نیروهای عملیاتی کلانتری 157 مسعودیه، با حضور در محله مسگرآباد، اقدام به شناسایی تخلف‌های حوزه برق و ساماندهی کامل این محله از انشعاب‌های غیرمجاز کرد.

وی ادامه داد: تست و بررسی لوازم اندازه‌گیری و تعویض کنتورهای معیوب، بازبینی و تعمیر شالتر و پست‌های توزیع برق و اصلاح آرایش شبکه از دیگر اقدام‌های انجام شده در این مانور بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ افزود: در ادامه فعالیت‌های منطقه برق افسریه به‌منظور کاهش پیک بار سال جاری، لامپ‌های التهابی و پرمصرف واحدهای تجاری خیابان پیروزی، جمع‌آوری و تاکنون بیش از 2700 کولر آبی در محدوده این منطقه، به‌صورت رایگان، بازبینی و تنظیم شده است.

محله مسگرآباد در حاشیه جنوب شرق منطقه 15 شهرداری تهران و در مجاورت شهرک مسعودیه قرار دارد.

منبع: وزارت نیرو