انتخاب شهردار تهران به کجا رسید؟

منتخب شورای ششم تهران از تماس مهدی چمران و پرویز سروری با ۴۱ گزینه انتخاب شهردار خبر دارد و گفت: احتمالا امروز نظر ۴۱ گزینه در مورد آمادگی آنها یا انصراف از قبول مسئولیت اعلام می‌شود.

به گزارش” آوای صنعت ”، ناصر امانی منتخب شورای ششم تهران درباره موضوع انتخاب شهردار در پایتخت اظهار داشت: امروز جلسه بیست و یک منتخب شورای ششم تهران برگزار می‌شود و دو معاون کنونی شهرداری شامل معاون شهرسازی و مالی و اقتصادی نیز دراین جلسه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه دو معاون حناچی گزارش‌هایی را درباره وضعیت اقتصادی، مالی و شهرسازی به منتخبین ارائه خواهند کرد، گفت: در پایان این جلسه مباحثی در مورد انتخاب شهردار جدید مطرح خواهد شد.

منتخب شورای ششم ادامه داد: مهدی چمران را پرویز سروری قرار بوده است که با 41 نفری که به عنوان شهردار مطرح شده‌اند تماس بگیرند و نظر قطعی آنها را جهت حضور در شهرداری جویا شوند و بررسی شود که کدام یک از گزینه‌ها تمایل به انصراف و کدام یک آمادگی جهت قبول مسوولیت شهرداری تهران را دارند.

امانی در پاسخ به این پرسش که آیا رأی منتخبین شورای ششم به شهردار تهران مخفی یا علنی است، گفت: به نظرم این رای مخفی است ولی در جلسه علنی رسمی شورا ممکن است تصمیم دیگری گرفته شود و باید به آن زمان نزدیک شویم و ببینیم چه اقدامی باید انجام داد.

منبع: فارس