اقدامات فولاد سنگان در مانع زدایی از ازدواج و تحصیل دانش آموزان شهرستان خواف

مدیرعامل شرکت سنگان از مانع زدایی در امر ازدواج و تحصیل دانش آموزان خواف توسط این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی و تحقق شعار سال خبر داد.

به گزارش” آوای صنعت ”، علی امرایی اظهار کرد: فولاد سنگان با حمایت شرکت فولاد مبارکه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در نوار مرزی شهرستان خواف و در تحقق سیاست های ابلاغی رهبر انقلاب در حوزه جمعیت و رفع موانع ازدواج اقدام کرده است.

وی افزود: برگزاری مراسم تهیه ۱۱۰ جهیزیه برای افراد در آستانه ازدواج که تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند از اقدامات مهم این شرکت در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی است.

مدیرعامل فولاد سنگان تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تدریس مجازی به دانش آموزان شرکت فولادسنگان اقدام به تهیه ۵۱۰ تبلت با هدف مانع زدایی آموزشی کرد و در اختیار دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) قرار داد.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه و در راس آن مدیریت این شرکت همواره از هرگونه اقدام در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در شهرستان خواف حمایت کرده اند و امیدواریم اقدامات این شرکت باعث ترغیب به امر مقدس ازدواج و تسهیل آموزش و پرورش دانش آموزان شود.

گفتنی است شرکت فولاد سنگان با سرمایه گذاری شرکت فولادمبارکه در منطقه کم برخوردار مرز شمال کشور با هدف توسعه متوازن ایجاد شده است.