آنچه که باید از مناظره ترامپ و بایدن بدانید

نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری میان ۲ نامزد دموکرات و جمهوریخواه در دانشگاه کیس وسترن رزرو، در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شد.

به گزارش” آوای صنعت ”، دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا و نامزد جمهوریخواهان و جو بایدن نامزد دموکرات‌ها، شامگاه سه‌شنبه به وقت محلی این مناظره را آغاز کردند و ۹۰ دقیقه فرصت داشتند تا دیدگاه‌های خود را در مورد ۶ موضوع سوابق ترامپ و بایدن، دیوان عالی آمریکا، کووید- ۱۹، اقتصاد، مسایل نژادی و خشونت در شهرها و یکپارچگی انتخابات تشریح کنند.

حاشیه‌های نخستین مناظره ترامپ و بایدن را بخوانید:

آشفتگی در اولین مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن

اولین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و رقیب دموکراتش جو بایدن شامگاه سه‌شنبه به وقت آمریکا برگزار شد؛ مصاف رو در روی این نامزدها پرهیاهو، مملو از انتقادات و با فریاد مجری مناظره همراه بود که ترامپ را به رعایت سکوت دعوت می‌کرد.

اخم‌های ترامپ و لبخندهای بایدن

نخستین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا با حاشیه هایی همراه بود؛ اخم های ترامپ، لبخندهای معنادار بایدن به رقیب جمهوریخواهش و مزاحمت های مکرر ترامپ برای بایدن با هدف برهم زدن تمرکز او از جمله حاشیه های این مناظره بود.

واکنش‌ کاربران به مناظره ترامپ و بایدن

نخستین دور از چهار مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا بین ترامپ و بایدن در «کلیولند» ایالت اوهایو برگزار شد که واکنش برخی فعالان رسانه ای و کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت.

بایدن به ترامپ: خفه شو!

جدال بر سر فسادهای خانوادگی در اولین مناظره ترامپ و بایدن بالا گرفت.

نظر ۷۰درصد آمریکایی‌ها درباره مناظره

نتیجه نظرسنجی شبکه سی‌بی‌اس از مردم آمریکا درباره نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری میان ۲ نامزد دموکرات و جمهوریخواه منتشر شد.

آخرین تصویر ثبت شده از جدل بایدن و ترامپ

تصویری از صحنه آخر مناظره بایدن و ترامپ ۲ نامزد دموکرات و جمهوریخواه در دانشگاه کیس وسترن رزرو، در شهر کلیولند ایالت اوهایو خبرساز شد.

سی‌بی‌اس: بایدن پیروز اولین مناظره بود

براساس نتایج نظرسنجی سی‌بی‌اس نیوز که به محض پایان اولین مناظره انتخاباتی آمریکا انجام شد، جو بایدن دموکرات توانست رئیس‌جمهوری آمریکا را با اختلاف اندک شکست دهد.

اولین واکنش توئیتری ترامپ به مناظره با بایدن

اولین واکنش توییتری ترامپ به مناظره با جو بایدن و کریس والاس، مجری مناظره را ببینید.

مجری سی ان ان: این مناظره شرم آور بود!

مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریکا از رفتار نامناسب نامزدهای انتخابات 2020 این کشور انتقاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *