آثار سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌ پاسارگاد مشخص شد

پس از طی مرحله داوری، 67 فیلم و ایده جهت گزینش نهایی توسط هیأت داوران جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد، انتخاب شدند.

به گزارش ” آوای صنعت ”، از بین 420 اثر که شایسته‌ی حضور در مرحله داوری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد شناخته شده بودند، در نهایت 67 اثر اعم از فیلم و ایده جهت داوری نهایی برگزیده شدند.

بر اساس این خبر، سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک پاسارگاد، با اعلام موضوعات “مسئولیت‌های اجتماعی” شامل تکریم خانواده، حفظ منابع‌‌طبیعی و محیط‌زیست، اهدای عضو و همدلی و همبستگی ملی در مواجهه با بلایای طبیعی و همچنین “حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی” به عنوان محورهای اصلی این جشنواره، از کلیه علاقمندان و هنرمندان دعوت کرد آثار خود را اعم از فیلم و ایده‌ی ساخت فیلم به دبیرخانه ارسال کنند. این دوره از جشنواره نیز که با هدف شناسایی استعدادها و جلب افکار عمومی به محورهای تعیین شده برگزار شد، مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و پس از طی مراحل مختلف داوری، 67 اثر به مرحله‌ی نهایی داوری راه یافت.

گفتنی است به زودی اسامی راه‌یافتگان به بخش داوری نهایی و همچنین تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره، از طریق سایت بانک‌پاسارگاد به نشانیwww.bpi.ir و سایت جشنواره به نشانیwww.pasargadfilmfest.ir اعلام خواهد شد.

منبع:بانک‌پاسارگاد